Новини Ради молодих учених

Молоді науковці готуються до забезпечення освітнього процесу на спеціальності 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології)

У 2018 році Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка вперше оголошує набір на спеціальність інженерно-педагогічного спрямування «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)».

Випускники даної спеціальності мають досить широкий спектр основних первинних посад, зокрема, у галузі освіти (викладач загально професійних та професійно практичних дисциплін в професійних навчальних закладах згідно спеціалізації; викладач профільних дисциплін у закладах загальної середньої освіти згідно спеціалізації; майстер виробничого навчання; інженер з охорони праці та техніки безпеки; технолог-наставник та ін.) та в галузі спеціалізації (фахівець з обслуговування обладнання, споруд, будівель в закладах освіти та на виробництві в галузі комп’ютерної промисловості; фахівець з технології виробництва в галузі комп’ютерної промисловості; фахівець з проектування, конструювання та дизайну в галузі комп’ютерних технологій).

У зв’язку з необхідністю фахового забезпечення освітнього процесу на зазначеній спеціальності молоді вчені ЦДПУ ім. Володимира Винниченка долучилися до здобуття відповідної другої вищої освіти в Українській інженерно-педагогічній академії.

Інформацію надано радою молодих вчених