Новини Ради молодих учених

Молоді вчені Кіровоградського (Центральноукраїнського) державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відзначають День науки

18 травня 2017 року наукова спільнота м. Кропивницького урочисто відзначала День науки. Заходи відбулися у Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі.

22 05 11 35

Активними учасниками урочистостей стали і молоді вчені Кіровоградського (Центральноукраїнського) державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Адже День науки – це свято всіх, хто вносить свій вклад у розвиток вітчизняної та світової науки – від студента та аспіранта до вченого зі світовим ім’ям.

Під час урочистих заходів нагороду за наукові здобутки здобули і молоді вчені університету: кандидат педагогічних наук, старший викладач Марія Сергіївна Доннік та кандидат фізико-математичних наук, старший викладач Олег Петрович Макарчук. Щиро вітаємо колег!

Рада молодих вчених вітає всіх, хто пов’язав своє життя з наукою, і зичить незгасної творчої енергії, здоров’я, благополуччя, оптимізму, нових наукових звершень та відкриттів!

Рада молодих вчених

Інформацію надано науковим відділом