Новини Ради молодих учених

«Школа академічного письма: від теорії до практики» запрошує всіх охочих до участі (Київ, 26-28 травня 2017)

Команда Громадської організації «Освітні тренди» ініціює продовження міжнародної інноваційної навчально-тренінгової програми академічної майстерності «Школа академічного письма: від теорії до практики». Проект спрямований на підвищення професійних компетенцій у сфері академічного письма з особливим акцентом на практичній складовій для всіх, хто намагається якісно змінювати вищу освіту в Україні.

Цільова аудиторія – викладачі ВНЗ, науковці та всі зацікавлені особи, які бажають покращити навики академічного письма та свою професійну майстерність. Навчання в школі триватиме протягом трьох днів і буде поєднувати в собі інтерактивні лекції, майстер-класи, практичні кейси і творчі завдання.

День 1. Визначення сутності та значення академічного письма в науковому середовищі; формування і розвиток продуктивного мовно-стильового мислення у створенні якісного наукового тексту; дослідження бар’єрів та драйверів академічної доброчесності, огляд професійних можливостей для викладачів та науковців в Україні

День 2. Професійний аналіз прогалин в наукових роботах, огляд сучасного міжнародного формату наукових публікацій, практичне втілення отриманих навичок у написанні наукової статті

День 3. Психологічний розбір забезпечення перемоги у грантових заявках; аналіз успішної рейтингової грантової заявки; практичне застосування набутих компетенцій у розробці грантового проекту

Робочі мови – українська, англійська