Новини Ради молодих учених

ІV Міжнародна науково-практична онлайн-інтернет конференція «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті»

Рада молодих вчених Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка стала співорганізатором ІV-ої Міжнародної науково-практичної онлайн-інтернет конференції «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті», яка протягом з 17 по 21 квітня 2017року відбувалася на фізико-математичному факультеті під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Миколи Ілліча Садового. До оргкомітету конференції включена голова Ради молодих вчених КДПУ, к.пед.н., доц. О.М.Трифонова.

Учасники конференції та всі охочі мали змогу прийняти участь в обговоренні матеріалів за такими напрямками:

- Історія, зарубіжний досвід та перспективи розвитку природничо-математичної, технологічної та професійної освіти.

- Інновації в освіті: теоретичні, практичні та методичні аспекти.

- Застосування інформаційно-комунікаційних технологій та засобів навчання у природничо-математичній, технологічній та професійній освіті.

- Використання інноваційних методологічних підходів навчання загальнонаукових та спеціальних дисциплін у сучасному суспільстві.

- Теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти формування професійної компетентності в процесі навчання студентів та учнів.

- Актуальні проблеми освіти та технологій у середній та вищій школі.

20 квітня відбулося пленарне засідання Міжнародної конференції у формі вебінару. З вітальним словом до учасників конференції виступили проректор з наукової роботи доктор філологічних наук, професор Сергій Павлович Михида та декан фізико-математичного факультету, доктор історичних наук, професор Ренат Ярославович Ріжняк. Далі до виступів з використанням сервісу вебінарів та веб-конференцій науковців Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка долучилися вчені з Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (доктор педагогічних наук, професор Сиротюк Володимир Дмитрович), Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (доктор педагогічних наук, доцент Бендес Юрій Петрович), Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України Мартинюк Михайло Тадейович; кандидат педагогічних наук, доцент Декарчук Марина Вадимівна; кандидат педагогічних наук, доцент Гнатюк Оксана Володимирівна; кандидат педагогічних наук, доцент Хитрук Валентин Іванович; кандидат педагогічних наук Махомета Тетяна Миколаївна; кандидат педагогічних наук, доцент Жмуд Оксана Василівна), Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету (кандидат педагогічних наук, доцент Кузьменко Ольга Степанівна), Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (кандидат педагогічних наук Муравський Сергій Анатолійович), Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди (кандидат педагогічних наук, доцент Пономарьова Наталія Олександрівна), Криворізького медичного коледжу (Федоренко Владилена Петрівна), Івано-Франківського ОІППО (кандидат педагогічних наук, доцент Войтків Галина Володимирівна).

Від Ради молодих вчених доповіді представили:

- кандидат географічних наук Сільченко Юлія Юріївна, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, старший викладач кафедри географії і геоекології, завідувач науково-дослідної частини, секретар Ради молодих вчених КДПУ: СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ ВЧЕНОГО;

- кандидат педагогічних наук, доцент Трифонова Олена Михайлівна, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, доцент кафедри фізики та методики її викладання, голова Ради молодих вчених КДПУ: ВИКОРИСТАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ПРИ НАВЧАННІ ФІЗИКИ У КЛАСАХ МЕДИКО-БІОЛОГІЧНОГО ПРОФІЛЮ.

Активно долучилися до роботи пленарного засідання Міжнародної конференції й викладачі фізико-математичного факультету.