Новини Ради молодих учених

25-26 березня 2021 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи» присвячена 100-річчю із дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Напрямок роботи конференції визначався наступними секціями:

Секція 1: Підготовка вчителів природничих дисциплін: європейський та вітчизняний досвід

Секція 2: Біологія і екологія

Секція 3: Географія та природокористування

Секція 4: Хімія

Секція 5: Соціальна медицина, громадське здоров’я та гігієна

Конференція дала змогу поділитися досвідом вченим зрізних регіонів України, обговорити актуальні проблеми освіти в природничій галузі, визначити пріоритети її розвитку.

Молоді вчені Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка стали активними учасниками конференції. Крім результатів своїх досліджень вони презентували і результати студентських наукових пошуків виконаних під їхнім керівництвом.

Програма ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «СТРАТЕГІЇ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Інформацію надано радою молодих вчених