Новини Ради молодих учених

ЦДПУ на Agroexpo 2020

Цього року Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка традиційно взяв участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2020, яка пройшла з 30 вересня по 3 жовтня. В експозиції університету були представлені і результати діяльності наукового гуртка студентів «Основи автоматизованих систем і робототехніки» (керівники: д.пед.н., проф. М.І.Садовий та члени Ради молодих вчених д.пед.н., доц. О.М.Трифонова та к.пед.н. Д.В.Соменко). Серед основних експонатів були:

– 3D принтер;

– верстат із числовим програмним керуванням (виготовлений студентами на 3D принтері);

– робот-чистильщик (виготовлений студентами на 3D принтері);

– 3D моделі: ваза, тримачі для мобільного телефону, тваринки, кубики, іграшкові кораблі та ін. (виготовлені студентами на 3D принтері);

– програмована роборука (модель промислового робота;

– механізована колісна платформа на базі мікроконтролера Arduino;

– Lego-слоненя ТіНі16;

– експериментальні дослідницькі установки «Бомба» та «Сигналізація»;

– квадрокомптер Фімі – FIMI A3.

Інформацію надано радою молодих вчених