Новини Ради молодих учених

Молоді вчені ЦДПУ презентували результати своєї діяльності учасникам МАН

16 листопада 2019 року до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка завітали слухачі Кіровоградської Малої академії наук та їхні вчителі. До заходу долучилися і молоді вчені університету: презентували результати науково-практичної роботи, організовували роботу секцій, ознайомлювали учнів зі специфікою виконання наукових робіт.

Всіх учасників МАН привітали проректор з наукової роботи С.П. Михида та декани факультетів. Учні та їхні вчителі мали змогу ознайомитися з основними науково-практичними здобутками працівників університету. Зокрема, і напрацювання гуртка «Основи автоматизованих систем і робототехніки» презентувала голова Ради молодих вчених ЦДПУ, к.пед.н., доц. О.М. Трифонова. Гурток функціонує на фізико-математичному факультеті з вересня 2018 року й об’єднує всіх студентів, які цікавляться робототехнікою. Тож на заході були презентовані вироби студентів, що виготовлені на 3D принтері, слоненя ТіНі16 зібране на базі конструктора Lego та квадрокоптер. Найбільший інтерес учасників привернуло слоненя ТіНі16, привітатися за хобот з яким було багато бажаючих.

Інформацію надано радою молодих вчених