istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

В ЦДПУ підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія»

10-11 квітня на базі факультету історії та права відбулася підсумкова науково практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».

З вітальним словом до присутніх студентів, членів журі та наукових керівників звернулися: ректор університету – доктор філологічних наук, професор Семенюк О.А., проректор з науково-методичної роботи – доктор філологічних наук, професор Михида С.П., декан факультету історії та права – кандидат історичних наук, доцент Філоретова Л.М., член журі – доктор історичних наук, професор кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Присяжнюк Ю.П.

На розгляд галузевої конкурсної комісії було надіслано 104 студентські наукові роботи, що надійшли з 54 вищих навчальних закладів України. На підсумковій науково-практичній конференції виступило 25 студентів з 20 вищих навчальних закладів України. За підсумками роботи 5 студентів отримали дипломи першого ступеня, 8 – другого, 12 – третього. Студентка нашого факультету Блохіна А.(науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії України Чорний О.В.) отримала диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права