istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Круглий стіл з нагоди 130-ї річниці від Дня народження Дмитра Чижевського

У рамках роботи Наукового центру регіональних та мікроісторичних студій, 18 квітня 2024 року відбувся Круглий стіл присвячений постаті Дмитра Чижевського.

Під час заходу студенти 3-го курсу – Ірина Мотько, Марина Цветік, Ілля Гончаренко, Вадим Ємчицький, Андрій Чемерис та Уляна Рішняк презентували доповіді присвячені юності, науковій діяльності, життю Дмитра Чижевського в еміграції та іншим цікавим фактам з біографії видатного науковця.

У ході круглого столу співробітники бібліотеки університету Володимира Винниченка презентували виставку «Наукова спадщина Д. Чижевського».

3

Модераторами та організаторами заходу виступили викладачі кафедри історії України та всесвітньої історіїЛариса Філоретова та  Олександр Чорний.

2