istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Нарада членів проектної групи ОНП 032 Історія та археологія

На факультеті історії, бізнес-освіти та права 14 листопада відбулася робоча нарада членів проектної групи Освітньо-наукової програми 032 Історія та археологія.

Гарант ОНП О.А. Житков, науковці Р.Я. Ріжняк, О.І. Бабак, О.Л. Ковальков, Н.О. Пасічник, Ю.В. Харченко, Л.М. Філоретова та здобувачка третього освітнього рівня вищої освіти К.В. Москальчук обговорили низку питань, пов’язаних із удосконаленням теоретичної та практичної сторін Програми, виробили конкретні рішення стосовно її розвитку. Велику увагу було приділено участі викладачів та здобувачів освіти у міжнародних проектах й програмах, діяльності дослідницьких об’єднань, а також заснуванню наукового часопису випускової кафедри історії України та всесвітньої історії.