Новини Ради молодих учених

Преса Кіровоградщини 1874–1921 рр.

10 квітня 2019 року в Державному архіві Кіровоградської області відбулася презентація монографії члена ради молодих вчених ЦДПУ Базаки Романа Вікторовича на тему «Преса Кіровоградщини 1874-1921 рр.».

Кандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач кафедри журналістики, видавничої справи та редагування Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка Роман Базака під час свого виступу розкрив основний зміст монографії, яка присвячена комплексному дослідженню періодичної преси Кіровоградщини (1874–1921 рр.), передумов її зародження та розвитку. Проаналізовано особливості функціонування видань у забезпеченні інформаційних потреб краю. З’ясовано умови формування типологічних груп та становлення специфічної типологічної моделі регіональної періодики на тлі соціально-економічних, духовних, національно-культурних і суспільно-політичних подій. Особливу увагу приділено аналізу ідейно-політичного дискурсу преси Кіровоградщини періоду національно-визвольних змагань.

Всі присутні на презентації з захопленням слухали виступ Романа Вікторовича.

Інформацію надано радою молодих вчених