Новини Ради молодих учених

Молоді вчені ЦДПУ на Х Фестивалі молодіжної книги

Молоді вчені та студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (Р.В.Базака, Ю.В.Ботузова, О.М.Трифонова) стали учасниками Х Фестивалю молодіжної книги «10 кРОКІВ з книгою».

Фестиваль проводився з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек на одній з центральних вулиць міста Кропивницького. Захід був присвячений відзначенню ювілею Фестивалю, популяризації читання серед юнацтва, презентації літератури та письменників Кіровоградщини; всебічному розвитку сучасної молоді, розкриттю її культурного і духовного потенціалу, залученню до участі у культурному житті Кіровоградщини; організації змістовного дозвілля мешканців міста.

Сонячна погода і цікава програма Фестивалю створили чудову атмосферу для ознайомлення студентів з молодіжною книгою.

Інформацію надано радою молодих вчених