Новини Ради молодих учених

До уваги молодих учених та аспірантів!

Оголошується конкурс на здобуття премій для молодих науковців та стипендій для аспірантів та докторантів Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради.

Положення про відзначення молодих науковців розміщено на офіційному сайті управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації у розділі “Освіта Кіровоградщини — Вища освіта і наука області — Нормативні та розпорядчі документи”.

Для участі у конкурсі необхідно до 15 травня 2017 року подати відповідний перелік документів до науково-дослідної частини університету.

За довідками звертатися до голови ради молодих вчених Трифонової Олени Михайлівни, секретаря ради молодих вчених Сільченко Юлії Юріївни (телефон 22-56-74).

Інформацію надано науковим відділом