Новини Ради молодих учених

Засідання ради молодих вчених КДПУ

23 лютого 2017 року відбулося чергове засідання ради молодих вчених Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

03 03 12 03

Під час засідання був обговорений перспективний план діяльності молодих вчених КДПУ на 2017 рік.

Голова РМВ Трифонова Олена Михайлівна ознайомила з умовами подання матеріалів для участі у конкурсах для отримання державних премій та стипендій. Претенденти на відповідні премії та стипендії висвітили основні аспекти своїх досліджень, результати яких планують подати на розгляд наукової громадськості. За підсумками обговорення на здобуття Премії Кабінету Міністрів України була рекомендована Ткаченко Ірина Анатоліївна, Премії Верховної Ради України – Трифонова Олена Михайлівна, Стипендію Кабінету Міністрів України – Базака Роман Вікторович, Сільченко Юлія Юріївна, Соменко Дмитро Вікторович, Чорна Олена Олегівна.

Рада молодих вчених

Інформацію надано науковим відділом