Новини Ради молодих учених

Відбулися збори та вибори голови Ради молодих вчених КДПУ

13 грудня 2016 року відбулися збори молодих вчених Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Під час заходу був заслуханий і схвалений звіт голови Ради молодих вчених кандидата філологічних наук, доцента Ткаченко Ірини Анатоліївни та оновлено склад Ради.

Головою Ради молодих вчених Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка обрано кандидата педагогічних наук, доцента Трифонову Олену Михайлівну, заступником голови кандидата філологічних наук, доцента Ткаченко Ірину Анатоліївну, секретарем кандидата географічних наук Сільченко Юлію Юріївну.

Також молоді вчені обговорили перспективи своєї подальшої діяльності, положення про Раду молодих вчених, зазначити основні аспекти свої діяльності.