Новини Ради молодих учених

Підбиваємо підсумки року разом з РМВ при МОНУ

14 грудня 2022 року відбулося чергове засідання Ради молодих вчених при МОНУ. На обговорення були винесені наступні питання:

1. Проєкт «Ноутбук вченому»: стан та проблеми. Доповідач: пан Хорольський

2. Затвердження планів роботи на 2023 р. План роботи Ради молодих учених при МОН на 2023-2024 роки. Перспективний план діяльності Ради молодих учених при МОН України на 2023 рік. Перспективний план проєктів та заходів Ради молодих учених при МОН у 2023 рік. Доповідач: пані Матвєєва

3. Конкурс «Молодий вчений року»: зміни до Положення. Доповідач: пані Гакман

4. Конкурс «Монографія на грант»: зміни до Положення. Доповідач: пані Мандич

5. Меморандум про партнерство: нові підписанти. Доповідач: пані Оплачко

6. Протидія геноциду українців: плани. Доповідач: пан Рогов, пані Сухіх.

7. Пропозиції для вчених України: стан. Доповідач: пан Куницький

8. Публікаційна діяльність: стан. Доповідач: пані Яцишин, пані Кулікова, пані Матвєєва, пані Лемещенко-Лагода

9. Подяки за 2022 рік. Доповідач: пані Коць

10. Інше

Серед найближчих перспектив запропоновано започаткувати проєкт «Капсула пам’яті».

Також підсумовуючи результати діяльності РМВ за 2022 рік було оголошено подяки. Зокрема, голові РМВ Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, доктору педагогічних наук Олені Трифоновій на підставі рішення Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України висловлено подяку за всебічну підтримку іміджу молодих вчених, натхненну працю з розбудови наукового простору України в 2021 році.

Інформацію надано радою молодих вчених