Новини Ради молодих учених

Співпраця з молодими вченими Херсонського державного університету

16-17 вересня 2021 року молоді вчені ЦДПУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в Україні».

Під час конференції голова РМВ ЦДПУ О.М. Трифонова прослухала цікаві та змістовні доповіді, презентувала доповідь «Роль ради молодих вчених ЗВО у підготовці вчителів природничо-математичних дисциплін».

Після завершення конференції голова РМВ ЦДПУ О.М. Трифонова обговорила з представником РМВ Херсонського державного університету, аспіранткою 4 року навчання кафедри фізика та методики її навчання Головко Наталією Юріївною особливості діяльності ради молодих вчених у закладі вищої освіти, перспективи проведення досліджень молодими вченими, окреслили напрямки подальшої співпраці.