Новини Ради молодих учених

Молоді вчені презентували результати роботи наукового гуртка «Основи автоматизованих систем і робототехніки»

К.пед.н. Д.В.Соменко та к.пед.н., доц. О.М.Трифонова стали співкерівниками студентського наукового гуртка «Основи автоматизованих систем і робототехніки». Гурток функціонує на фізико-математичному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

15 жовтня 2019 року учасники гуртка організували презентацію результатів своїх наробок. Цього разу всі охочі мали змогу ознайомитися з будовою квадрокомптера, призначенням його функціональних блоків, правилами експлуатації при різних погодних умовах, сферами його використання. Також студентам пропонувалося повправлятися у збиранні та керуванні квадрокомптерами.

Інформацію надано радою молодих вчених