istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Творчий конкурс «Стоп насильство»

17 грудня 2018 року на базі Головного територіального управління юстиції відбулося підбиття результатів конкурсу ескізів графіті на тему "Стоп насильство" експертною радою, до складу якої увійшли наступні організації: Громадська організація «Територія успіху», громадська організація «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького», представники Асоціації жінок України «Дія» в місті Кропивницький, громадська організація «Батьківська рада Кропивницького». Окрім громадських організацій, творчі роботи мав змогу оцінити проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Михида Сергій Павлович, студентський директор Юридичної клініки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Колісніченко Владислав Андрійович, представниця управління патрульної поліції в Кіровоградській області, начальник відділу зв’язків з громадськістю, старший лейтенант поліції, Білоброва Оксана Сергіївна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Стрітьєвич Тетяна Миколаївна. Очолив експертну раду начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Гуцул Вадим Володимирович.

Варто наголосити, що кожна дитина, котра брала участь в міському конкурсі графіті «ЗАПОБІГТИ_насильству», представила на розгляд експертній раді унікальну та чудову роботу з актуальної проблеми суспільства, показуючи її через призму дитячого світу якої не бачать дорослі, тому до оцінювання кожен з членів журі підійшов серйозно, вступаючи в запеклі дискусії з приводу кожної роботи.

За результатами засідання було визначені наступні переможці та номінації:

• У номінації «Актуальність» перемогла школярка з гімназії №9 Кіровоградської міськради Аріна Бурлакова.

• У номінації «Меседж» переможцем став учень НВК №15 м. Кропивницького Павло Янковий.

У номінації «Ідея» кращою стала учениця гімназії №9 Кіровоградської міськради Валерія Куницька.

• У номінації «Захист» перемогу здобула школярка з НВК №6 м. Кропивницького Поліна Мостика.

• У номінації «Символ конкурсу» лідирувала школярка з НВК №15 м. Кропивницького Аліна Леонтьєва.

Переможців та всіх учасників конкурсу чекатиме подарунок – візит у Мін’юст та Верховну Раду України, а найкращі малюнки стануть основою створення ескізів для художнього розпису будівель у Кропивницькому.

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права