istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

«НЕ ВИНУВАТА Я, ВІН САМ ПРИЙШОВ!» або допит обвинувачених в суді

Третій тиждень поспіль студентський суд розглядає кримінальне провадження за фактом вчинення шахрайства. Незмінними радниками є практикуючі адвокати з Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

24 жовтня студентські прокурори тримали під пильним оком чотирьох співучасників злочину, яким за фабулою справи інкримінуються шахрайські дії, вчинені у складі злочинної організації . В нагоді молодим правникам стала послідовна тактика допиту, засвоєна під час вивчення курсу «Кримінальний процес» та «Криміналістика». У свою чергу, адвокати апелюючи показаннями свідків намагались довести невинуватість своїх підзахисних. Під час допиту, обвинувачені власну провину повністю заперечували та всіляко намагались «крутити ґудзики».

Студенти-юристи під час судового розгляду змогли вибудувати логічний зв'язок між особами підсудних та їх роллю в злочинному діянні. Детальний допит кожного обвинуваченого має важливе значення для винесення справедливого рішення студентами-суддями. Професійні адвокати-координатори надали фінальні рекомендації суддям, адвокатам та прокурорам. Вже наступна зустріч стане вирішальною – на черзі судові дебати!

Кожне судове засідання проходить у дружній атмосфері та сповнене професійним гумором. Не втримались і проявили творчу ініціативу студенти-правники, доповнивши наш звіт тематичним колажем!

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права