istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Колективна монографія вчених-правників ЦДПУ ім.В.Винниченка

Нещодавно вийшла друком монографічна праця науковців-правознавців Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Колектив авторів представили викладачі кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права та кафедри галузевого права та правохоронної діяльності факультету історії та права: Гриценко В.Г., Соболь Є.Ю.,Рябовол Л.Т., Кондратенко В.М., Мілова Т.М., Окопник О.М., Супрун В.М., Сокуренко О.А., Поляруш С.І., Чернік С.Д., Владимирова В.І., Трошкіна К.Є.

Дослідження виконане у форматі комплексного аналізу особливостей інтеграції правової системи України в Європейський простір. Вченими встановлено основні вектори зближення національної системи права із сучасною європейською системою права. Також, акцентується увага на процесі формування та удосконалення системи законодавства України шляхом її адаптації до європейського.

Проблематика монографії стане актуальною для дослідників, аспірантів, студентів та усіх, хто цікавиться проблемами інтеграції національного законодавства до законодавства ЄС.

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права