istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

«Я МАЮ ПРАВО»!

1 жовтня 2018 року в рамках національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» представники Головного територіального управління юстиції зустрілись зі студентами правознавцями ІІІ курсу.

Команда обласної юстиції запрошувала молодь до проходження стажування в структурних підрозділах управління. Працівники відділу персоналу, який безпосередньо координує проект, розповіли про переваги проходження стажування та перспективи розвитку майбутніх юристів.

Стажисти матимуть змогу у вільний від навчання час ознайомитися з організацією та функціонуванням структурних підрозділів юстиції, а також удосконалити набуті теоретичні знання на практиці.

Стажування – це перший професійний крок до омріяної посади. Якщо ти активний, ініціативний та маєш бажання отримати новий досвід – звертайся до відділу персоналу, заповнюй анкету та обирай бажане місце стажування!

Адреса: м.Кропивницький, вул. Дворцова, 6/7

Телефон: (0522) 24-66-52

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права