istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Науково-дослідна лабораторія теорії та методики навчання історії, правознавства та інших суспільствознавчих дисциплін працює

У контексті вивчення передового педагогічного досвіду, а також у рамках відзначення Дня працівника освіти Лабораторією започатковано проведення «Майстер-класу від вчителя-професіонала». Наразі зі своїми методичними напрацюваннями студентів факультету історії та права ознайомила Світлана Володимирівна Коляда,  вчитель-методист НВО ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П».

Майбутні вчителі історії та правознавства отримали можливість зануритися у реальний навчально-виховний процес загальноосвітньої школи, невід’ємним складником якого сьогодні є інформаційно-комунікаційні технології. У результаті активної участі у майстер-класі «Формування просторових компетенцій в учнів на уроках історії» студенти отримали досвід інноваційної організації роботи з картами з використанням інтерактивної дошки, а також оцінили методично-дидактичний потенціал таких освітніх ресурсів, як «Plickers» та «LearningApps».

Матеріал підготувала науковий керівник науково-дослідної лабораторії теорії та методики навчання історії, правознавства та інших суспільствознавчих дисциплін – доктор педагогічних наук Л. Т. Рябовол

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права