istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Правовий лекторій діє

Тема «Пропедевтика злочинності неповнолітніх» була на черговій зустрічі студентів-консультантів юридичної клініки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з учнями 9-го класу комунального закладу «Навчально-виховного об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Оскільки попередження злочинності неповнолітніх є нагальною проблемою сучасності, що потребує комплексного вирішення. Головним напрямком діяльності у боротьбі зі злочинністю неповнолітніх є її попередження, яке представляє складний комплекс різноманітних заходів попереджувального впливу.

Виходячи з цієї мети попередження злочинності неповнолітніх спрямовано на вирішення таких завдань:

1) здійснення та захист прав і законних інтересів неповнолітніх, охорона її життя та здоров’я, забезпечення оптимальних умов формування особистості, усунення джерел негативного впливу на умови життя і виховання;

2) підтримання соціального порядку і захисту суспільства від негативної поведінки неповнолітніх;

3) сприяння у реалізації та соціальної адаптації неповнолітніх, що характеризуються асоціальною або протиправною поведінкою.

На цих питаннях зосередили увагу студенти ІІ та ІІІ курсів факультету історії та права зі спеціальності «правознавства» Ланчуковська Катерина, Пихтіна Поліна, Цуканова Марія.

Учні ознайомилися з представленою інформацією та брали участь в її обговоренні.