istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Правовий лекторій діє

З метою підвищення рівня знань дітей, для ознайомлення з основними правами та обов’язками, пропагування поваги до батьківщини, свого рідного міста та навколишнього середовища регулярно проводяться лекторії на правову тематику для учнів 9 – 11 класів.

За ініціативою керівника юридичної клініки, доцента кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Владимирової Валентини Іванівни та заступника керівника юридичної клініки, доцента кафедри галузевого права Зеленського Сергія Миколайовича та підтримки директора комунального закладу «Навчально-виховного об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Завіни Вікторії Петрівни 20.03.2017 року відбулася чергова зустріч з учнями 9 класу.  У заході брали активну участь студенти факультету історії та права спеціальності «Правознавство», зокрема студентський директор юридичної клініки Ланчуковська Катерина, керівник інформаційно-аналітичного сектору Гудаліна Олена та заступник керівника  інформаційно-аналітичного сектору Гноєва Анна.

Студенти-консультанти ознайомили учнів з екологічними правами, дали загальну характеристику та визначили основні поняття у цій сфері.  Майбутні юристи акцентували увагу на гарантіях, способах та формах захисту екологічних права відповідно до чинного законодавства України.  Учні із зацікавленістю сприймали інформацію, брали активну участь в обговоренні окреслених питань, а також були накреслені тематики наступних зустрічей.

Інформацію надано факультетом історії та права