istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Конкурс на кращу студентську кімнату

Тиждень факультету історії та права був насиченим різноманітними подіями та заходами. В рамках його проведення відбувся конкурс на кращу кімнату в гуртожитку №4 серед студентів факультету історії та права. Оцінювали затишність кімнат та привітність господарів декан факультету історії та права Філоретова Л. М., заступник декана з навчально-виховної роботи Бабак О. І., староста ради гуртожитку факультету Палій Ю.В. та старости блоків. Переможцем конкурсу жюрі обрали кімнату № 355, друге місце посіла кімната № 352, а третє дісталося кімнаті№ 363. Ці кімнати отримають нові меблі. Заохочувальний приз отримає 6-В блок (староста Залюбовська І.), як блок зразкової чистоти і порядку. Варто відзначити, що всі кімнати були ретельно прибрані,охайні та викликали лише позитивні емоції у журі. Отож, вітаємо переможців і бажаємо успіхів!

І пам'ятаймо українську народну приказку "Тримай дім у чистоті, а розум у порядку".