istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Обмін досвідом з молодими вчителями історії та права

29 березня 2017 року в рамках 46 обласного зльоту молодих вчителів Кіровоградщини відбулася зустріч викладачів кафедри всесвітньої історії КДПУ імені В. Винниченка з випускниками факультету історії та права – Микуленко Мариною Миколаївною, вчителем історії та права КЗ Маловодянської ЗШ І-ІІІ ст. Долинського району, Кулибабою Юрієм Олеговичем, педагогом-організатором Новостародубської ЗШ І-ІІІ ст. Петрівського району та Москаленком Миколою Сергійовичем, вчителем історії та права Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 7.

Розмова з молодими колегами торкалась проблем нових підходів щодо викладання історії та права у середній школі, впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, труднощів їхньої адаптації до нового педагогічного колективу школи, учнів, батьків. Нові виклики, можливості для молодого покоління, своєрідне сприйняття учнями складнощів суспільного, політичного життя України найшли відображення у ще недостатньому (всього річному), але все ж таки вагомому досвіді наших молодих вчителів, яким вони поділилися з викладачами кафедри. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. Сподіваємось на подальшу тісну співпрацю з нашими випускниками.