istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Юридична клініка інформує…

Після зимових канікул відновила свою роботу юридична клініка університету. В кінці лютого було проведено ряд зустрічей, присвячених актуальним питанням діяльності юридичної клініки. Перша – з ректором університету професором О. А. Семенюком і деканом факультету історії та права доцентом Л. М. Філоретовою, під час якої були визначені основні напрямки роботи юридичної клініки в поточному році. Також обговорювалися перспективи співпраці з громадською організацією «Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична сотня», яку представляв її координатор по Кіровоградській області Антон Красов, стосовно надання правової допомоги учасникам Антитерористичної операції.

Наступну зустріч студенти-правознавці провели із заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги Оленою Геннадіївною Шишкарьовою, начальником відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Ольгою Миколаївною Солотр, практикуючим адвокатом Володимиром Васильовичем Буряком з питань особливостей надання безоплатної вторинної правової допомоги. Студенти з цікавістю слухали про різні практичні ситуації та шляхи їх розв`язання.