istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Вчимося будувати Україну разом

На факультеті історії та права 24 листопада відбулася зустріч –  навчання з членами Львівської Освітньої Фундації, а саме представниками всеукраїнського волонтерського руху «Будуємо Україну разом». Мета проекту: допомога сім’ям, що опинилися у кризових ситуаціях, які не в змозі самотужки вирішити свої проблеми. Волонтери руху мандрують Україною і згуртовують ініціативну молодь. Гості розповіли про ідею створення проекту, особливості та напрямки їх роботи. Відбудова зруйнованих помешкань на Сході – напрямок, що був активним у 2014 – 2015 рр.(відремонтовано 24 помешкання). Нині, це – відновлювальні роботи для сімей героїв АТО, малозабезпечених сімей, а також для переселенців зі Сходу. Рух «Будуємо Україну разом» розширює географію діяльності,  пріоритетним містом для створення табору руху стало м. Кропивницький.  У багатьох регіонах уже створено молодіжні платформи, на базі яких став можливим обмін ідеями, можливість вивчати та популяризувати культуру й традиції, відкривати для себе Україну.

Проект реалізовується Львівською Освітньою Фундацією за підтримки Агенства CША з міжнародного розвитку (USAID) та Національного Фонду Демократії (NED). Якщо Ви маєте бажання подорожувати та пізнавати Україну, знайомитися і спілкуватися з людьми з різних куточків України та світу, допомагати тим, хто цього потребує, а також весело і активно відпочивати – долучайтеся до команди «Будуємо Україну разом»! Більше інформації на офіційних сторінках проекту «табір «Будуємо Україну разом» у Фейсбук та Вконтакті.

Ілона Мітькова

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"