istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

КОМАНДА КВК ФАКУЛЬТЕТУ ІСТОРІЇ ТА ПРАВА «СКІФ» ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ В БОРОТЬБІ ЗА КУБОК РЕКТОРА

15 листопада 2016 року відбувся конкурс КВК за Кубок ректора Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Збірна факультету історії та права «СКІФ» виборола перше місце, розділивши його з командою «Моя принцеса», яка представляла факультети –філології та журналістики та іноземних мов.

22

Команда в черговий раз подарувала всім позитивні емоції, розкриваючи тему «Життя, як воно є». Родзинкою виступу стало музичне домашнє завдання «СКІФа». У номері були вдало зображені відомі особистості нашого міста. Не кожного дня можна побачити на сцені КДПУ одночасно Ірину Науменко, Павла Зіброва та Сергія Дьоміна. Вітаємо нашу команду «СКІФ» з перемогою! Бажаємо творчого натхнення, нових звершень та з нетерпінням чекаємо від них нових яскравих виступів!

23

Інформацію надано факультетом історії та права