istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Історія становлення та розвиток руху «Юридична клініка» в Україні

Круглий стіл «Становлення та розвиток руху «Юридична клініка» в Україні» відбувся четвертого жовтня 2016 року з ініціативи доцента кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права Владимирової В.І. та студентського директора юридичної клініки Ланчуковської К.

fHeyBRXCEnI

Студенти – консультани другого та третього курсів Мовчан Інна, Семенко Олександр, Пихтіна Поліна, Габрієлян Артур, Мялова Ольга, Єрьменко Дмитро обговорили питання розвитку та перспектив юридичного руху. Актуальним було обговорення досвіду ефективної діяльності юридичних клінік: «ЮСТИНІАН» при Національній академії внутрішніх справ; юридичної клініки при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого; «Pro bono» при Національному університеті «Острозька академія». Запозичення нових форм роботи стає закономірним для студентів – правознавців.

isi2z8buHgk 1

Для отримання кваліфікованої безкоштовної консультації запрошуємо до юридичної клініки Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Ланчуковська Катерина

Інформацію надано факультетом історії та права