istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

У Києві відбулося нагородження переможців XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

17 травня У Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулося нагородження переможців XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Утворчому змаганні взяли участь тисячі школярів, учнів профтехосвіти, студентів, курсантів таліцеїстів військових навчальних закладів. Окрім України цей конкурс проходив у багатьох країнах світу. За останні роки у конкурсі ім. Яцика взяли участь близько 5 мільйонів людей із понад 20 країн світу. Конкурс був ініційований бізнесменом і меценатом із Канади Петром Яциком, який народився в Україні, а на Захід виїхав після Другої світової війни. Вперше конкурс знавців української мови відбувся у 2001 році за його кошт. Окрім Міжнародного конкурсу з української мови, Яцик свого часу також став меценатом Українського наукового інституту Гарвардського університету та Канадського інституту українських студій.

Серед нагороджуваних  представники Кіровоградської області –учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Бобринецька гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1” Бобринецької районної ради Кіровоградської областіСорочан Анна, яка здобула перемогу в конкурсі зайнявши третє місце; студентка ІІІ курсу Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Ругало Юлія , яка здобула перемогу в конкурсі зайнявши друге місце.

Переможців конкурсу відзначені преміями та подарунками.У церемонії нагородження взяли участь і відомі політики, зокрема доктор філологічних наук, колишній народний депутат від партії «Свобода», голова наглядової ради конкурсу ім. Петра Яцика Ірина Фаріон та очільниця парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, радник Президента України.

Факультет історії та права вітає Ругало Юлію з отриманням престижної нагороди! Гордимося і бажаємо подальших успіхів!

Інформацію надав факультет історії та права