istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Студенти-правознавці відвідали Кіровоградську виправну колонію №6

Студенти-правознавці відвідали Кіровоградську виправну колонію №6 16 травня 2016 року, студенти-правознавці 3-го курсу факультету історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка разом із завідувачем кафедри правознавства доцентом Соболем Є.Ю., в рамках ознайомчої екскурсії, відвідали Кіровоградську виправну колонію №6 Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Кіровоградській області. Даний захід обумовлений необхідністю ознайомитися з роботою виправної колонії та умовами відбування покарання засудженими та отримати додаткові знання з дисципліни трудового права, адже важливою складовою діяльності виправної колонії є праця засуджених, яка спрямована на виготовлення різних товарів та надання послуг.

Так, при Кіровоградській ВК-6: надаються послуги щодо дерево-оброблення, шиття та розкроювання; металообробки; виготовляють пакувальну тару, сувеніри та будівельні матеріали. Працівники установи в ході екскурсії показали: адмінбудинок, кімнати коротко та довготривалих побачень, приміщення навчального центру, кімнату психоемоційного розвантаження, бібліотеку, їдальню, молитовну кімнату, дільницю соціальної реабілітації, а також кімнати, де проживають засуджені. Для студентів стало новиною те, що при колонії функціонує загальноосвітня школа та професійно-технічне училище за допомогою яких, навіть, в умовах позбавлення волі засудженні мають змогу реалізувати своє право на освіту та отримати відповідні дипломи, що стане в нагоді після відбування покарання, пояснили нам представники адміністрації. Під час екскурсії студенти отримали вичерпні відповіді на всі цікавлячи питання щодо діяльності та функціонування колонії. В цілому студенти були приємно вражені умовами, в яких проживають засуджені, чистотою житлових приміщень, адже у багатьох очікуване не співпало з побаченим.

Інформацію надав факультет історії та права