istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Зробимо Україну чистою разом!

DSC 0503До  Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» долучились студенти факультету історії та права. Прибирання було ініційоване організацією «Let's do it, Ukraine!». Це перший крок до формування екологічної культури в Україні.  Активна громадянська позиція і прогресивний тон кампанії показали високий рівень громадської свідомості серед українців, а також їх бажання жити в кращій країні.

Студенти нашого факультету прибирали на території Лісопаркової. До акції долучились також декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Філоретова Лариса Мартіївна та кандидат історичних наук, доцент Проскурова Світлана Володимирівна.

Спільними зусиллями була прибрана велика за територією, масштабна за забрудненнями частина нашого парку. Загалом зібрали 44 пакети сміття. Приємно бачити активну молодь,яка не байдужа й робить своє місто чистішим. Акція показала, що на факультеті історії та права формуються  свідомі громадяни свого міста, патріоти України.

Москальчук Катерина, студентка ІІ курсу факультету історії та права

pFnzZNHpZ04