istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Наш кінолекторій

В Археологічному музеї імені Нінель Бокій на тижні факультету історії та права студенти IVкурсу  переглянули фільм режисера Роба Райнера  «Поки не зіграв в ящик».

Фільм вразив блискучою грою акторів Моргана Фрімана і Джека Ніколсона.Весь фільм тримається на харизмі, гуморі та чудовій акторській майстерності. Історія двох невиліковно онкохворих пенсіонерів, які міркують перед смертю виконати свої останні бажання, змушує замислитися над тим, наскільки коротко плинне життя і, як важливо прожити його гідно, щоб самому знайти радість у житті, і близькі тобі люди відчували такі ж емоції.

Своїм сюжетом стрічка зачепила за живе  кожного з присутніх, бурхливі враження глядачів не можливо було стримати. Після перегляду фільму студенти і викладачі обговорили фільм. Показана історія героїв повчальна й корисна для роздумів кожного.

Студенти історичного факультету рекомендують всім до перегляду фільм «Поки не зіграв в ящик». Позитивні враження вас чекають!