istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Шахово-шашковий турнір пам’яті С.І. Шевченка

9 квітня 2016 року на факультеті історії та права відбувся шахово-шашковий турнір пам’яті доцента кафедри всесвітньої історії С. І. Шевченка. Сергій Іванович любив шахи, був ініціатором й активним учасником турніру. Через змагання його студенти формували вміння  концентрувати увагу, долати труднощі та планувати власні дії. Вперше серед гравців не було С. Шевченка, турнір пройшов на його честь.

Команди викладачів та студентів відразу проявили дух змагання. Серед шахістів виступали: декан факультету, доцент Л.М. Філоретова; завідувач кафедрою всесвітньої історії, професор О.І. Кіян; доцент кафедри філософії та політології С.Б. Савенко; доцент кафедри правознавства В.М. Юрах; студент 25 гр. Владислав Корєшков;  студент 32 гр. Івана Полонець; студент 61 гр. Сергій Тимко.

Загальний результат змагання з шахів: із дев’яти зіграних партій, сім – виграли викладачі, дві – студенти (Сергій Тимко).

У шашки команда викладачів у складі завідувача кафедрою правознавства, професора Є.Ю. Соболя, доцента кафедри всесвітньої історії О.М. Марченка, доцента кафедри правознавства В.М. Супруна змагалася з командою студентів: Анею Босько (22 гр.), Віталієм Гутником (25 гр.), Миколою Веремієнком (32 гр. ), Іваном Полонцем (32 гр.), Віталієм Біляковим (32 гр.), Сергієм Тимком (61 гр.).

Підсумковий результат змагання з шашок: із 22 ігор, у 14 перемогли викладачі, у п’яти – святкували перемогу студенти, три партії були зіграні у нічию.

Найкращі результати у турнірі показали студенти С. Тимко, В. Гутник, М. Веремієнко, А. Босько та І. Полонець.

Активну участь у  турнірі брали: Владислав Топчій, Віталій Шабанов, Василь Возіян, Давид Шибанов, Олександр Симончук.

Сподіваємося на подальшу активну участь студентської молоді у спортивних іграх, які вимагають зосередження, стратегічного мислення, поваги до суперника, здорової конкуренції.

Інформацію надано факультетом історії та права