istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Юлія Ругало – призер ІV етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

11 квітня відбулося підведення підсумків ІV етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Журі перевірило 922 роботи, виконані переможцями ІІІ етапу конкурсу – учнями 3-11-х класів, студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів. Студентка ІІІ курсу факультету історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету, Ругало Юлія Ігорівна посіла почесне друге місце. Колектив факультету історії та права щиро вітає Юлю та її наукового керівника Громко Тетяну Василівну з перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів!

Інформацію надав факультет історії та права