istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Подіумна дискусія «Профілактика і попередження насильства в сім’ї»

Відповідно до меморандуму про співпрацю 16  березня 2016 року юридична клініка Кіровоградського державного  педагогічного університету імені Володимира Винниченка та Громадська приймальна Української Гельсінської  Спілки з прав людини в місті Кіровоград провели для студентів факультету історії та право (спеціальність правознавство) подіумну дискусію «Профілактика і попередження насильства в сім’ї.

Активними учасниками заходу були: виконавчий директор Громадської організації «Територія успіху» Дудник Інга В’ячеславівна; регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Кіровоградській області Жученя Віктор Семенович; начальник відділу сім’ї  і оздоровлення дітей департаменту соціального захисту населення Кіровоградської  ОДА  Пустовойт Марина Едуардівна; старший інспектор Кіровоградського відділу поліції майор поліції Рибальченко Юлія Вікторівна; керівник юридичної клініки КДПУ, доцент кафедри правознавства Владимирова Валентина Іванівна.

Студентів ознайомили з правами внутрішньо переміщених осіб,  проінформували щодо заходів безпеки від насильства, загрози насильства.

Інформацію надав факультет історії та права