istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Круглий стіл «Децентралізація влади в Україні»

Студенти разом із керівником юридичної клініки, доцентом кафедри правознавства Владимировою Валентиною Іванівною, і доцентом кафедри правознавства Зеленським Сергієм Миколайовичем, за участю провідного спеціаліста Головного управління юстиції в Кіровоградській області Піскун Віри Михайлівни 15 березня 2016 року провели засідання круглого столу «Децентралізація влади в Україні».

img 01

Під час обговорення теми студенти-консультанти Гудаліна Олена, Ланчуковська Катерина, Попова Катерина, Ругало Юлія, Рябко Анастасія, Миргородська Віолета, Гноєва Анна, Тебякін Ігор, Шуть Олександр висловили свої позиції щодо питання децентралізації України, основних напрямів децентралізації, значення і досвіду зарубіжних країн.

img 02

Інформацію надав факультет історії та права