istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Таланти факультету історії та права

Традиційно, прекрасної осінньої пори на факультеті історії та права першокурсники демонструють свої таланти. Історики, правознавці,  політологи заявили, що гідні студентського звання. Молодь на факультеті сумлінно працює над отриманням професійних навичок, та вміло й активно проводить своє дозвілля. Студентська рада займає особливе значення в історії факультету і його сучасного періоду. Самоврядування доручило організаційній групі під керівництвом студентки ІV курсу Анни Гончаренко підготувати концерт талановитих першокурсників.  27 жовтня молодь подарувала  свято родинного тепла, дотепності, гумору, життєдайної сили, любові до рідної землі.

img 01

Вернісаж талантів розпочався віршем Ліни Костенко «Крила». Запальний танок «Гребіночка» у виконанні Софії Волкової та Івана Степаненка гучними оплесками зустріла вдячна глядацька аудиторія. Композиція «Човен», яку заспівала Анастасія Сулімова під акомпанемент Максима Грабовського, торкнула струни душі всіх присутніх.

Політологи,  декламуючи вірш Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина» поставили громаді філософське запитання сучасного життя. Студенти відповідали на нього демонструючи відеоролик «За що я люблю Україну». Їх патріотичну нотку підтримали Поліна Близнець віршем «Вся в ранах», Ярослав Доля та Дмитро Заплаткін композицією «Стукаю в небеса».

img 02

Життєдайним і водночас по-новому представленим Анастасією Костенко, Анаїд Кислицею, Лізою Перервою був танок «Смуглянка», на дівочий лад налаштувала глядачів тендітна Катерина Каширна танком «Подоляночка». Драйвові виступи Наталі Скубіліної, Ольги Мялової дарували присутнім викладачам, студентам, гостям приємні емоції.

img 03

Стенд-ап на тему «Життя в гуртожитку» прочитаний Марією Кудрею, став популярним серед студентської молоді. Учасники Всеукраїнської Ліги,  улюбленці студентства команда КВК «Скіф» виступила перед першокурсниками з дотепними історіями, продемонструвавши високий рівень професійної сценічної гри. Старшокурсники прийшли із сюрпризом, підготувавши жіночу команду «Конвоїри гумору». Після їх виступу бажаючих долучитися до нової команди виявилося чимало.

Перший творчий досвід першокурсників став початком їх особистісної реалізації на факультеті історії та права. Родина факультету поповнилася прекрасним студентством.

Інформацію надано факультетом історії та права