istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Майбутні історики, юристи і політологи відвідали бійців АТО

Студенти факультету історії та права набувають досвіду доброчинності через різні форми волонтерської діяльності: організовують заходи щодо охорони довкілля, виступають ініціаторами спортивних змагань, різноманітних мистецьких фестивалів, ярмарок, фотовиставок, концертів, працюють  волонтерами міста та області. Благодійну ініціативу проявили студенти напередодні Дня захисника України – відвідали бійців АТО, що перебувають на лікуванні та реабілітації у Кіровоградському обласному  госпіталі. Майбутні історики, юристи, політологи подякували воїнам за їх мужність, сміливість, героїзм, любов до рідної України.

img 01

Студенти принесли бійцям дитячі малюнки, обереги – побажання,  смаколики, які пекли вдома, солодощі, які приготували всім факультетом історії та права. З мистецьким дарунком до воїнів прийшли Анастасія Сулімова, Анна Орел, Микола Москаленко, Віталій Каплунов, Анна та Євгенія Хабзей, Анна Блохіна, Василь Возіян, Сергій Шавінін. Вони виконували пісні українських гуртів, співаків, авторські пісні, веселили студентськими жартами із репертуару команди КВК «Скіф».  Авторські вірші Василя Возіяна «Козацький клич» та «Друже» дуже сподобалися бійцям АТО, учасникам Другої світової війни. Воїни щедро дякували студентам оплесками й запрошували відвідувати госпіталь всіх небайдужих містян.

Бабак О. І
заступник декана з навчально-виховної роботи факультету історії та права

Інформація надана медіа-групою «Університетський меридіан»