istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Науково-практичні заходи юридичної клініки

6 жовтня 2015 року в юридичній клініці КДПУ ім. В. Винниченка відбулося засідання «круглого столу» присвяченого актуальним питанням українського законодавства.

Темами засідання стали «Перспективи впровадження реформи децентралізації в Україні» та «Реформування правоохоронних і судових органів». В обговоренні брали участь студенти-консультанти 2-го, 3-го та 4-го курсів:

• Беспала Катерина «Судова реформа: соціальний аспект»
  • Кашуба Олег «Концепція реформи бюджетної децентралізації»
  • Ковбасюк Оксана «Судова реформа: кадрове питання »
  • Ланчуковська Катерина «Законопроекти щодо реформування системи судових рішень»
  • Миргородська Віолетта «Адвокатура та адвокатська діяльність: загальні положення».
  • Попеску Марина «Стратегія реформування судової системи»,
  • Попова Катерина «Адвокатура та адвокатська діяльність: права та обов′язки адвоката»,
  • Травнікова Анна «Концепція реформування правоохоронних органів України»,
  • Сибірцева Людмила «Реформа децентралізації виконавчих органів влади»

Студенти-консультанти юридичної клініки взяли активну участь в обговоренні питань щодо децентралізації органів державної влади та реформування судової системи України, висловлювали свої думки, вносили пропозиції та ідеї щодо винесених на обговорення питань .

Бабак О. І
заступник декана з навчально-виховної роботи факультету історії та права

Інформація надана медіа-групою «Університетський меридіан»