istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Гості із ЄС на факультеті історії та права

Сьогодні, 22 жовтня 2015 року, студенти факультету історії та права  КДПУ ім. В. Винниченка зустрілися з Анною Опітц, експертом Неурядової громадської організації «Регіональні Голоси за Демократію» та Йоганом Штайбахом, представником Департаменту з Європейських справ та міжнародних відносин (Австрія, м.Гранц). Гостя з Німечини презентувала доповідь на тему «Молодіжна і гендерна політика у сучасній Німеччині». Анна висвітлила аспекти політичної діяльності молоді, проблему гендерних квот в Німечині, та, звичайно,  питання українсько-російського конфлікту через призму німецького суспільства. Під час зустрічі було розглянуто й перспективи українських жінок в сучасній політиці та проблему корупціії в Україні. Йоганн та Анна представили й декілька прграм, які відкривають нові можливості стажування та навчання українських студентів в Австрії та Німечині.

Інформація надана факультетом історії та права