istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Готуємось до педагогічної практики.

DSCN0419Однією з найбільш хвилюючих подій для студентів-істориків четвертого курсу є проходження педагогічної практики, адже це перше застосування здобутих знань, вмінь і навик педагога. 26 листопада на факультеті історії  та права була проведена настановча конференція, на якій було озвучено цілі та завдання практики.  Виступи методистів з історії, правознавства, педагогіки, психології стали своєрідним дороговказом для наших молодих спеціалістів. Також на конференції було визначено за якими школами закріплені наші студенти, які будуть працювати в 7-9 класах, де окрім функцій вчителя історії та правознавства також будуть виконувати роботу помічника класного керівника.  На підсумковій конференції по завершенню практики студенти поділяться своїми першими професійними звершеннями.

Педагогічна практика студентів четвертого курсу буде проходити з 2 лютого по 14 березня. Всім студентам бажаємо гарних учнів та яскравих вражень!