istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Про особливості транспортно-трасологічної експертизи і не тільки від адвоката В.Л.Фільштейна

17 жовтня 2014 року відбулася зустріч студентів ІV курсу спеціальності «правознавство» з адвокатом Фільштейном Володимиром Леонідовичем. Зустріч пройшла в рамках тижня права та теми з предмету криміналістика щодо характеристики слідоутворення транспортними засобами, механізмами та пристроями. Володимир Леонідович розкрив загальні тенденції вивчення та перевірки шляхів утворення, приналежності слідів, залишених транспортними засобами при вчиненні дорожньо-транспортних пригод.

Окрім того, на запитаннями аудиторії, Володимир Леонідович розповів про свою адвокатську практику, напрямки діяльності та про стажування в Сполучених Штатах Америки з питань попередження тероризму та механізму нейтралізації різного роду вибухонебезпечних конструкцій.

Разом зі словами подяки студенти висловили побажання зробити такі зустрічі регулярними.