istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

DESIGN+ADVERTISIING competition – перший фестиваль реклами на нашому факультеті!!!!

Вітаємо! Якщо ви потрапили на цю сторінку, ви, напевно, хочете взяти участь у  DESIGN+ADVERTISIING competition — і це правильне рішення.

Бажаєте просто дізнатися правила участі, тоді варто переглянути уважно «Загальні правила».  Плануєте подати роботи, тоді уважно читайте інструкції в розділі «Реєстрація конкурсних робіт». Якщо Ви хочете брати участь у визначенні переможців, тоді голосуйте у наступному розділі «Голосування» (голосування ще закрите)

Тим, хто хоче і подати роботи і перемогти у Фестивалі реклами (щоб, наприклад, отримати грошовий приз на сцені під час церемонії нагородження), варто уважно переглянути усі наступні розділи.

1. Загальні правила
  2. Реєстрація конкурсних робіт
  3. Голосування (голосування ще закрите)

З питань реєстрації пишіть на [email protected]. На питання з приводу подачі робіт вам відповідатиме Анна Трушевич.

Якщо хочете поговорити про це, телефонуйте +380991516528