• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Поповнення наукової скарбнички кафедри права та правоохоронної діяльності

Поповнення наукової скарбнички кафедри права та правоохоронної діяльності

Завдяки спільній підтримці Міністерства освіти і науки та Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Справедливість для всіх" кафедра права та правоохоронної діяльності отримала 10 примірників українського видання книги Тома Бінґема "Правовладдя".

Том Бінґем вважається на Заході одним із найвидатніших юристів та найвизначнішим суддею сучасної епохи, якому вперше в історії Великої Британії вдалося обійняти усі три найважливіші посади в судовій системі цієї країни: Хранителя сувоїв (Master of the Rolls) – другого найстаршого судді в Англії та Уельсі після Лорда-головного судді, в подальшому – посаду Лорда-головного судді (Lord-Chief Justice) – голови судової системи Англії та Уельсу, а також із 2000 року – посаду Старшого судового лорду (Senior Law Lord) в палаті лордів Великої Британії. У 2005 році він був нагороджений найвищою нагородою Великої Британії – орденом Підв’язки і став першим професійним суддею цієї країни, який був ушанований у такий спосіб. Після виходу в 2008 році у відставку Т. Бінґем став президентом та головою Британського інституту міжнародного та порівняльного права. Вважається, що його судові рішення з прав людини та друковані праці містять дуже плідні ідеї.

Книга "Правовладдя" становить неоціненне джерело знань для широкого кола читачів, адже вона поєднує в собі ґрунтовний аналіз теоретичних засад верховенства права з практичними аспектами його втілення в життя. Це робить видання цінним не лише для майбутніх правників, науковців та фахівців у галузі права, але й для всіх, хто цікавиться питаннями державного управління, політики, суспільного розвитку та світового порядку.

Частина примірників видання буде передана до фондів Бібліотеки Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, що забезпечить доступ до нього широкого кола читачів.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись