istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Екскурсія в Чигирин

Студенти-історики факультету історії бізнес-освіти та права здійснили екскурсію до Національного історико-культурного заповідника “Чигирин”, під час якої відвідали музей Богдана Хмельницького та Історико-архітектурний комплекс «Резиденція Б.Хмельницького», де ознайомились з цікавими реконструйованими об’єктами, зокрема, будинком гетьмана, генеральною військовою канцелярією.

У резиденції майбутні історики побачили козацький одяг, амуніцію, познайомились з козацьким побутом та традиціями. В музеї Богдана Хмельницького екскурсанти побачили зразки холодної та вогнепальної зброї, предмети декоративно-ужиткового мистецтва, побутові речі. Наступною сторінкою подорожі стало село Суботів, де знаходився родинний маєток Б.Хмельницького. Під час екскурсії студенти відвідали Іллінську церкву, яка була споруджена за наказом гетьмана Б.Хмельницького у 1653 році, та оглянули розкопаний фундамент будинку на замчищі, яке знаходиться неподалік церкви. Екскурсія до Чигирина – це цікава подорож у минуле, яка дозволила майбутнім історикам відчути певні особливості епохи, доторкнутися до історичної постаті гетьмана Богдана Хмельницького.