istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Зустріч з абітурієнтами

15 лютого 2024 року викладачі кафедри історії України та всесвітньої історії в межах профорієнтаційної роботи провели захід-презентацію для учнів 10-11-х класів Великосеверинівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району.

Доцент В.Г.Грінченко поінформував потенційних абітурієнтів про переваги навчання в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, специфіку роботи кожного факультету та широкий спектр діючих освітніх програм бакалаврського рівня. Основні риси студентського життя у позанавчальнй час висвітлив заступник декана з соціальної роботи К.С.Мельничук. Доцентка Н.М.Токар детально ознайомила учнів з освітніми програмами факультету історії, бізнес-освіти та права.

Маємо надію, що з майже 40 присутніх на зустрічі учнів значна частина обере саме наш навчальний заклад!