istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Студенти факультету історії, бізнес-освіти та права долучилися до презентації наукового проекту Dublin City University (Ірландія)

Важливою складовою освітньо-наукового процесу є взаємодія та обмін досвідом реалізації актуальних наукових проектів. Нещодавно здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти спеціальності 032 Історія та архологія ЦДУ імені Володимира Винниченка долучилися до презентації проекту «Corruption, Gender, and Sustainable Development», який реалізовується у вищому навчальному закладі Республіки Ірландії - Дублінському Міському Університеті. Організований Радою студентського самоврядування факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, захід викликав чимало запитань практичного характеру, зокрема, стосовно планування, методики реалізації напрямків дослідження даного проекту.

3

Змістовна презентація проведена кандидатом історичних наук Олесею Житковою, яка є науковим співробітником Бізнес-Школи Дублінського Міського Університету.

2